Yeni-Turk-Mutfagi

Sağlık, hız ve lezzet unsurlarıyla oluşturduğumuz değerleri “Esnaf Lokantası” geleneği ile birleştirerek “Yeni Türk Mutfağı” kavramını yarattık. Yemeğin malzemesinden pişirme şekline, servisinden mekan tasarımına kadar tüm aşamalarda benzersiz bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Yerel ve başarılı küçük üreticilerin taze malzemelerini kullanarak, daha sağlıklı ve daha modern pişirme teknikleri ile, geleneksel tatları koruyarak üretim gerçekleştiriyoruz...

Hijyen ve sadeliğin ön planda olduğu modern dekorasyonda bir hızlı self servis restoran zinciriyiz. Ancak, “Esnaf Lokantası” karakterine uygun şekilde çay kahve ikramları, misafirlerle sohbet ve çocuklara özel ilgi uygulamalarıyla geleneksel dokunuşu ve Türk halkının misafirperver yaklaşımını koruyoruz.

Biz Türk Mutfağı’nın çağdaş yüzüyüz. Geleneksel tatları, daha hafif ve sağlıklı üretiyor, daha hızlı sunuyoruz. 1000 yıllık Türk Mutfağı’nın gelecek kuşaklara da benimsetilmesi misyonunu üstleniyoruz. Bizi seçenler, annesinin elinden yediği yemeklerin özlemi ile çocuklarına “Türk Mutfağı” kültürünü aşılamayı hedefleyen kişilerdir.