Konsept

Kırkpınar Lokantası, Türk Mutfağını, lezzetli ve sağlıklı, Gıda mevzuat ve standartlarına uygun olarak üreten, çağdaş, sıcak ve temiz bir ortamda, uygun fiyatla müşterilerine sunan, modern esnaf lokantası konseptidir.

Tüm Lokantalarımızda, en iyi kalitede ve doğal ürün kullanılmasına önem verilir. Katkı maddeleri, margarin ve katı yağ kullanılmayan, yemeklerin buharda pişirildiği ama yine de geleneksel Türk damak tadını koruyan ürünler sunarak, misafirlerimizin hem damak tadına hem sağlığına önem verilir.

Konseptimizde günlük değişen menümüzle misafirlerin her gün sıkılmadan hizmet alabileceği geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır.

Kırkpınar Köftecisi, lokanta konseptinin ihtiyacı olan büyüklüğe sahip olmayan bazı cadde ve AVM satış noktaları için geliştirilmiştir. Bu konseptte ana ürün gruplarından sadece köfte ve ızgara çeşitleri, tava ciğeri, çorba, salata büfesi, tatlılar sunulur. Ambiyansı ve samimi hizmetiyle bu konseptimiz “Semt Köftecisi” ruhunu yaşatmaktadır.

Kırkpınar Ayaküstü, AVM’lerin fast food katında bulunan, kendi bünyesinde oturma grubu olmayan noktalarda uyguladığımız konseptimizdir. Kırkpınar Ayaküstü’nde limitli sulu yemek çeşitleri, zeytinyağlılar, köfte çeşitleri ve tava ciğeri sunmaktayız.

Kırkpınar Ofiste; Çalışan kesimin ihtiyaçlarını karşılayan, modern hayatın hızına yetişen Yeni Türk Mutfağı…

Kırkpınar lezzetlerini çalışan kesime konforlu, modern ve sıcak bir ortamda, sabah kahvaltısından iş çıkışın kadar tüm beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Açık büfe Kahvaltı, Kahvaltı tabağı, menemen, omlet, yumurta ve börek çeşitlerinden oluşan Kahvaltı Menüsü ile Sabah güne başlanır. Öğle yemeği, Öğleden sonra çay-kahve çeşitleri ve atıştırmalıklara da yer verilmektedir.