3c4be2aa-3f7a-4923-975b-0991d3f4c367
Başvuru Formu İçin Tıklayın

Franchise adaylarında aradığımız temel hususlar;

• Kırkpınar markasına ve franchise sistemine inanç ve baglılık,

• Dürüst ve temiz bir ticari kariyer,

• Yeterli yatırım ve işletme sermayesi.

Franchise sistemimizin size sağladıkları:

Know - How ve Eğitim Kırkpınar, sektörde tecrübeli ekibi ve açılısından itibaren yaptıgı AR&GE çalısmalarıyla, teknolojik ve mesleki gerekli alt-yapıyı oluşturmuş durumdadır. Franchise sözleşmesi imzalanması ile birlikte franchisee’ye sistemin işleyişini ayrıntılarıyla anlatan “İşletme El Kitapçığı” verilir. Dükkan açılmadan önce, Franchise sahibi ve ekibi bu İşletme El Kitapçığı doğrultusunda, eğitim şubemizde ve merkez ofisimizde 1 ay süreli teorik ve pratik eğitim programına katılır. Yönetici eğitimleri düzenli periodlarla devam eder. Haftalık denetimlerde personelin eksiklikleri tespit edilirse ilgili personele tekrar eğitim verilir.

Denetim ve Destek Profesyonel yönetici, şef aşçı ve gıda mühendislerinden oluşan denetim ekibimiz, haftalık rutin denetim programları ile tüm şubeleri gezerek, ürün kalitesi, sunum, hijyen konularında standart dışı uygulamalar varsa eksiklikleri tespit ederek gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlarlar. Bölge müdürlerimiz düzenli olarak şubeleri ziyaret ederek yöneticilere ürün sunumu, misafir ilişkileri, servis kalitesi, satış planlaması, karlılık konusunda operasyonel destek sağlarlar.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama Kırkpınar Lokantacılık A.Ş., profesyonel bir firmadan Halkla İlişkiler desteği alır. Şirket hazırladığı basın bültenleri ve yıllık pazarlama planları ile hem yeni açılan dükkanlara hem de var olan dükkanlara destek verir. Şirket bünyesindeki Marketing Departmanı şubelerin Pazarlama Stratejilerinin olusturulmasına ve uygulanmasına destek olur. Medya satınalmalarında bayilerin ana şirket imtiyazlarından faydalanmalarını sağlar.

Hammadde ve Ürün Desteği

Merkezi üretim sayesinde ürünlerde standardizasyon sağlanmış olur. Dükkanlarda detaylı bir üretim yapılmadığı için franchisee yüksek aşçı maliyetleri ile karşı karşıya kalmaz. Kırkpınar toplu alım yaptığı için uygun kalitedeki hammaddeyi en uygun fiyattan sağlar. Böylece franchisee’de direk alımlarında bu fiyat avantajlarından faydalanır.